איורים מפורסמים

זהו הערך האחרון שיציג את כוחו של אדובי אילוסטרייטור. כאן אנו מציגים מאות מאיירים מבריקים מכל רחבי העולם שבוודאי ירתקו אתכם וילכדו את דמיונכם. האיורים האלה מלאים בדמויות סוריאליסטיות, כה עשירות בפירוט, שבוודאי היית רוצה להסתכל על היצירות האלה פעמיים. חלק מהתמונות הללו דומות מאוד לאלו שפרסמנו בעבר, אך אין קשר מאחורי או במסגרת.

מבין שני הציירים ג'קסון פולוק מפורסם יותר מלי קרסנר

אך יש לו מקום ייחודי בציר הזמן האמנותי. יש לו יותר קשר לאמנות בציר הזמן שלנו מאשר לכל אמן אחר והייתה לו השפעה עצומה על רבים מהאמנים האהובים עלינו במאה ה -20. הצייר קמיל פיסארו מוכר פחות, אך נוטה להשתייך לקבוצת אמנים גדולה בהרבה מבני דורו כמו רוברט ראושנברג.

יצירת אמנות זו

היא גם ציור מפורסם מאוד אותו השלים האמן סלבדור דאלי בשנת 1931, אם כי יצר איורים באותה תקופה. צבע ממלא תפקיד חשוב באיור זה, המאופיין בחום, הומור ואופי. ישנם גם שש עשרה ציורי קנבס מפורסמים, שהוזמנו גם על ידי בראון-ביגלו לפרסום סיגרים. איורים רבים הופקו במשך השנים לספר ורבים נוספים לפרסומים אחרים כגון מגזינים ועיתונים.
לעוד פרטים על איורים מפורסמים ניתן להעיף מבט ב- illustration.co.il

הכלב האנתרופומורפי ששימש בציור זה זוכה להערכה רבה בקרב כולם והוא אחד הציורים המפורסמים ביותר בארה"ב המשמשים לריהוט חללי מגורים

לילה כוכבים הוא גם ציור מפורסם מאוד, שנעשה גם לפרסום סיגרים על ידי בראון – ביגלו וגם לפרסומים אחרים כמו עיתונים.

בסוף הקריירה שלו פיקאסו אהב לחקור את היצירות הקלאסיות שהשפיעו על התפתחותו לאורך השנים ויצר סדרה של יצירות בסגנון האימפרסיוניזם והניאו-אימפרסיוניזם

כולל יצירות מאת הנרי קרטייה – ברסון, אדוארט מאנה והנרי מאטיס. הוא הושפע גם מיצירותיהם של אמנים אחרים כמו קלוד מונה, פול גוגן וז'אן מישל בסקיאט. בתרגום הצרפתי של פאוסט חלק 1, יצר דלקרואה בסך הכל 17 ליטוגרפיות, והאיורים שלו רודפים ומושלמים ליצירת המופת של גתה. אף על פי שהפרויקט מעולם לא פורסם והעבודות נמכרו בסופו של דבר, חלק מהציורים שוחזרו באיורי הקומדיה האלוהית של ויליאם בלייק מ- 2008. כמו סיינט-ויקטואר, גם ל'אסטק היא אחת היצירות המפורסמות ביותר של דלקרואה וגם נושא למחלוקת גדולה. אומרים שהוא קיבל השראה מפסל רומי עתיק מהמאה ה -17, שהוקם גם באתר ביקורו הראשון בסנט אטיין.

יש הרבה אמני וקטור מוכשרים ומפורסמים מאוד עם מוחות שמנפחים תיקים שם

וסיקרנו חלק מיצירותיהם, אבל יש הרבה יותר. חלק מהאמנים הללו יוצרים כעת יצירות אמנות מדהימות משלהם, כך שאם אתה מעוניין ללמוד עוד עליהם, הקפד לבדוק את יצירות אמנות CG הטובות ביותר מרחבי העולם. ישנם חמישה מהמאיירים המפורסמים ביותר שהשפיעו על אמנים רבים בעולמנו, וזה יסתכל על יצירותיהם המשפיעות והמפורסמות ביותר. זה הראשון בסדרת פוסטים שנעדכן – עד כה – עם החדשות והעדכונים האחרונים מעולם האמנות.

ריצ'רד קורבן אולי לא ידוע כמו כמה מהמאיירים המפורטים כאן

אבל הוא אדם שעבודתו שופעת בתרבות הפופולרית וניתן לזהות אותה מייד, גם אם אינך יודע את שמו. כשרואים את עבודתו, אתה יכול לזהות אותה בקלות, גם אם אינך יודע את שמו, ואתה יכול לזהות את היצירה על ידי העובדה שהוא עבד על מספר סרטים וסדרות טלוויזיה פופולריות, כמו גם מגוון. של קומיקס ומשחקי וידאו, אם כי הוא לא יודע את שמותיו.

הנה חמישה מציוריו המפורסמים ביותר

וכשרונו הבלתי ניתן לטעות הותיר חותם בל יימחה באמנות המאה ה -20. אחד הציורים האיקוניים ביותר בתולדות האמנות המודרנית הוא ציור 1907 מאת הצייר המפורסם פבלו פיקאסו. ציור מפורסם זה דומה מאוד ליצירות אמנות מפורסמות אחרות, כמו יצירותיהם של לאונרדו דה וינצ'י ומיכלאנג'לו.

רישום השמן הזה של אנרי מאטיס לריקוד שהוא ביצע עם עצמו בפסגה

הוא אחד הציורים והדיוקנאות המפורסמים בכל הזמנים. הוא משתרע על כמעט חמש מאות עמודים, ומלאים במיטב גרפיקאי הפרסום הפועלים כיום. רישום שמן זה נעשה בראשית המאה העשרים, במהלך הקריירה שלו.

יצירת אדם משלימה את תקרת הקפלה הסיסטינית בוותיקן ומציגה ציורי קיר רבים של גדולי אמני הרנסנס

כולל ציורי קיר של ברניני ורפאל. זהו פרסקו המפורסם ביותר על תקרותיו של מיכלאנג'לו ומכסה חלק מתקרתו. הסתכל למעלה לראות ציור של לאונרדו דה וינצ'י, האמן האחראי על רבים מהציורים האיקוניים ביותר שלנו, כמו דמותו של ישו על ראש ההר.