גישור עסקי

אם הסכסוך שהחברה שלך נקלעת אליו כולל נושא די ברור וחוזר ותוכל למצוא מגשר חזק, גישור עסקי מומלץ

אחת הדרכים לקבל מושג על אופן פעולות התיווך הארגוני היא ללמוד על כך מאחד המומחים הנחשבים בעולם, צ'רלס ניומן, פרופסור למשפטים באוניברסיטת קליפורניה, בית הספר למשפטים בסן דייגו. גישור תאגידי הוא, כהגדרתו הטכנית, תהליך הגישור בין שני צדדים או יותר בסכסוך ופתרון סכסוך זה. זה גישור במובן שהם מביאים פיתרון משלהם לסכסוך.

בתיווך

יש לך הזדמנות להסדיר את המשא ומתן והמגשר יעבוד איתך כדי לעזור לשותפיך לפתור את הסכסוך שלך. הגישור מספק גם דרך לפתור את הסכסוך כדי שיימשך קשר עסקי יקר ערך. שמירה על מערכות יחסים עסקיות ושמירה עליהן הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בתיווך תאגידי בעולם העסקים.

עסקים קטנים יכולים להרוויח מאוד מפתרון המחלוקות שלהם עם עובדיהם

לקוחותיהם ושותפים עסקיים אחרים שלהם באמצעות גישור ולא הליכים משפטיים יקרים. דוגמאות לשימוש בגישור הן יישוב סכסוכים עסקיים בין עסק קטן לעובדיו. ישנן דוגמאות רבות לעסקים קטנים בהם גישור עזר להם להגיע להסכמה על סכסוך עסקי. במאמר שפורסם לאחרונה בגישור עסקי לעסקים קטנים, הבאתי כמה דוגמאות כיצד גישור יכול להועיל לחברות קטנות ובינוניות.

 

סעיף גישור יכול להיות אפשרות טובה. אם יש לכם גישור מוצלח ושני הצדדים חותמים על הסכם לפני הגישור, תישארו עם סכום כסף קטן ומספר מצומצם מאוד של אפשרויות הסדר.

אם אתה מצליח ליישם גישור (או גישור מוקדם

כפי שהוא מכונה לעתים קרובות), זה יוביל לבעיה עסקית וחוקית טובה יותר. אם אתה מסדיר סכסוך בין לקוח קיים או קשר עסקי מתמשך עם מישהו אחר, יש סיכוי טוב שגישור יסונן פחות באמצעות התדיינות משפטית. מכיוון שבעלי עסקים קטנים נכללים בהתנחלות, שני הצדדים מוכנים יותר ליישם את תוצאות הגישור. גישור יכול לעזור גם אם המחלוקות בארגון שלך דומות או אם אתה משתמש באותו מגשר או במספר מגשרים לאורך זמן, אם כי הצדדים נבדלים ממקרה למקרה.

גישור מציע אלטרנטיבה יעילה להתדיינות לבעלי עסקים קטנים וגדולים וימשיך לגדול בפופולריות ולהפוך לאופציה קיימא עבור מספר גדל והולך של חברות לפנות אליהן

כדי לפתור את המחלוקות שלהן ביעילות, כלכלית ויעילה. ואכן, מרבית החברות כבר פונות לגישור כאמצעי לפתרון סכסוכים ועניינים עסקיים, וגישור יהפוך לדרך הפופולרית יותר ויותר עבורן לפתור סכסוכים עסקיים ביעילות ובכלכלה.

סקר לאומי שנערך לאחרונה מראה כי גישור הופך לכלי פופולרי ליישוב סכסוכים עבור חברות. 65% מהחברות משתמשות בגישור עם אחוזי הצלחה של 90%.

אם אתה בעל עסק קטן בפנסילבניה הזקוק לשירותי השמה

זכור שהתוצאות חשובות. אם אתה אחד מיותר מ -1,000 העסקים הקטנים בפנסילבניה, תוכל לברר אודות תוכניות ההשמה של עסקים קטנים המוצעות ומותאמות לצרכיך. ואם אתה הבעלים של עסק קטן יותר ויש לך בעיות עם שותף, לקוח או איש מכירות, פנה אלינו לקבלת שירות השמה חינם, פעמיים עד פעמיים.

עם מגשרים מוסמכים באתר

אנו יכולים לסייע לך בתהליך הגישור ולעבוד איתך להגיע להסכם ללא התדיינות משפטית. אנו סוקרים את עובדות המקרה שלך ומציעים ייעוץ חינם שיעזור לך לפתח תוכנית גישור המתאימה ביותר עבורך. אם החברה שלך שוקלת גישור או מעורבת בגישור, תוכל גם להציע השתדלות משפטית החסרה בתוכנית שלך.

מניסיוני

מעורבות גישור תאגידי בסכסוכים כלכליים יכולה לרוב לעזור בפתרון בעיות שכנראה היו יכולות להיות גדולות יותר, חמורות יותר אם נותרו לבד. חשוב שכל העוסקים בהשמה של חברות יכירו את המכשיר לפני שהם מתחילים בתהליך ההשמה. אם לעורך הדין שלך יש מספיק ניסיון לדעת כיצד ומתי להשתמש בגישור, זה יכול להיות כלי יעיל להליכים עסקיים וגם להליכי גירושין. עם זאת, אם נושא הסכסוך אינו מוכן להשתתף בתהליך הגישור, ייתכן שגישור לא יעבוד עבורך.

אם אתה נמצא כעת בסכסוך עסקי

כדאי לשקול אם גישור לא יהיה אפשרות טובה יותר מאשר לערער על תביעתך באמצעות המערכת המשפטית, כגון בית משפט. גם כאן הכלכלה של יישוב סכסוך עשויה להצביע על כך שגישור עדיף בהרבה על התדיינות משפטית. עם זאת, אם אין לכם אפשרות אחרת מלנקוט בצעדים משפטיים, עליכם לשקול גישור.