תוכן אוטומטי

מבוא

בעזרת AI, כותבי תוכן יכולים כעת להתמקד במה שהם הכי טובים בו – יצירתיות ורגשות. עוזרי AI אלה אינם תחליף לקופירייטרים אנושיים. הם פשוט מספקים סיוע לכותבי התוכן על ידי היפטרות מחסימת הכותבים ויצירת רעיונות תוכן בקנה מידה.

חברות מסוימות משתמשות בהן כאשר הן צריכות לייצר תוכן לנושא או נישה ספציפיים. בעוד שסוכנויות דיגיטליות משתמשות בהן כדי לייצר כל מיני תוכן עבור הלקוחות שלהן.

הצורך בתוכן אינו נגמר. בעידן המדיה החברתית, התוכן הוא המלך. ככל שיש לך יותר תוכן, כך הסיכויים שלך לדרג גבוה יותר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. אבל יצירת תוכן איכותי אינה קלה וגוזלת זמן.

כאן נכנסים לתמונה מחוללי תוכן אוטומטיים. הרעיון מאחורי תוכנה זו הוא להפוך את תהליך כתיבת המאמרים לאוטומטי על מנת לחסוך זמן ולהגדיל את הפרודוקטיביות. המחוללים האלה יכולים להפיק מאמרים על כל נושא תוך שניות – כל מה שאתה צריך לעשות זה להזין מילות מפתח וכמה משפטים על מה שאתה רוצה להגיד על אותו נושא, או להעלות מאמר מהמחשב שלך והוא ישכתב אוטומטית עם מילים ומשפטים חדשים הרלוונטיים לאותו נושא.

הקדמה: מהו יצירת תוכן אוטומטית?

יצירת תוכן אוטומטית היא תהליך של יצירת תוכן באמצעות תוכנה. התוכן יכול להיות בצורה של מאמרים, בלוגים או אפילו פוסטים ברשתות חברתיות. תוכן שנוצר בדרך זו נוצר בדרך כלל על ידי אלגוריתמים ולא על ידי בני אדם.

ייצור תוכן אוטומטי קיים כבר זמן רב, אך הוא שימש בעיקר למשימות ברמה נמוכה כמו הפקת דוחות ודפי נתונים. כיום, יש תעשיות רבות המשתמשות בייצור תוכן אוטומטי כדי לייצר מידע בעל ערך.

תוכן אוטומטי הוא מגמה מתפתחת שהופכת את יצירת התוכן ליעילה וניתנת להרחבה.

הרעיון המרכזי מאחורי ייצור תוכן אוטומטי הוא להשתמש בתוכנה ליצירת תוכן באופן אוטומטי. התוכנה יכולה להיות מוצר עצמאי שיכול לייצר טקסט, אודיו או וידאו, או שהיא יכולה להיות שירות שמייצר את התוכן לחברות לפי דרישה.

ישנן חברות רבות המציעות שירותי יצירת תוכן אוטומטיים, כגון Automated Insights, Wordsmith ו-QuillBot. חברות אלו יצרו כלי כתיבה אוטומטיים שנמצאים בשימוש נרחב על ידי סוכנויות דיגיטל ואנשי שיווק כאחד.

המדריך השלם לעוזרי כתיבה בינה מלאכותית וכיצד הם משבשים קופירייטינג ויצירת תוכן

ראינו את עלייתם של עוזרי כתיבה בינה מלאכותית בעשור האחרון. הם השפיעו משמעותית על יצירת תוכן וקופירייטינג.

עוזרי כתיבה בינה מלאכותית הולכים ומתקדמים, והם כבר לא מיועדים רק לסוכנויות דיגיטליות. הם משמשים כעת אנשי מקצוע בודדים ליצירת תוכן לנושאים או נישות ספציפיות.

עוזרי כתיבה בינה מלאכותית הן תוכנה שעוזרת לקופירייטרים וליוצרי תוכן על ידי יצירת תוכן עבורם.

חשוב לציין שעוזרי הכתיבה של AI אינם מהווים תחליף לקופירייטרים אנושיים. הם פשוט מספקים סיוע לכותבי התוכן על ידי היפטרות מחסימת הכותבים ויצירת רעיונות תוכן בקנה מידה.

כיצד לבחור איזה סופר AI מתאים לצורכי יצירת התוכן שלך?

ישנם כותבי AI רבים לבחירה, אך לא כולם נוצרו שווים. חשוב לדעת את ההבדל בין כותב תוכן לכותב בינה מלאכותית.

כותבי תוכן יכולים לייצר תוכן מקורי שהוא גם מרתק וגם אינפורמטיבי. הם יכולים גם ליצור תוכן במגוון רחב של סגנונות, פורמטים ותחומי נושא.

עוזרי כתיבה בינה מלאכותית שונים בכך שהם מייצרים רעיונות תוכן בקנה מידה עבור העסק או הלקוחות שלך. הם לא מייצרים תוכן מקורי, אבל הם יכולים לעזור בנושאים שאולי אתם מתלבטים בהם או מעלים רעיונות חדשים לקמפיינים.

כשמדובר בתוכן אוטומטי, ישנם סוגים רבים ושונים לבחירה. ישנם כותבי AI, כותבי מאמרים אוטומטיים ומחוללי תוכן. לכל אלה יש יתרונות וחסרונות משלהם בכל הנוגע לסוג הכתיבה שהם עושים.

כותבי בינה מלאכותית יכולים לעזור לך עם צרכי יצירת התוכן שלך על ידי יצירת רעיונות עבורך ולוודא שאתה לא מבזבז זמן על ערכות כישורים שאין לך. הם יכולים לשמש גם ככלי להיפטר מחסימת הכותבים רק על ידי מתן סיוע. עם זאת, הם אינם מהווים תחליף לקופירייטרים אנושיים מכיוון שהם אינם יכולים לספק את אותה יצירתיות או רגשות בכתיבה שלהם כפי שבני אדם יכולים.

כותב מאמרים אוטומטי הוא אפשרות מצוינת אם אתה צריך מישהו שיכתוב מאמרים עבור הבלוג או האתר של החברה שלך מכיוון שהוא יכול לכתוב על כל נושא