סימולטור נהיגה

מעין סימולטור נהיגה, סימולטור מכוניות או סימולטור מירוצים הוא חווית נהיגה שמטרתה להגדיל את הגורם המהנה אך אינה מחקה נהיגה אמיתית (ראו למשל את המשחק Project CARS: Need for Speed). סימולטור נהיגה למשחקי מירוצים כולל הגה פלאג-אין המאפשר לשחק את המשחק במקום בקר. משחק סימולטור נהיגה בעל ביצועים נמוכים אינו טוב כמו נהג מכונית אמיתית בעולם האמיתי.

סימולטורי נהיגה משמשים לצורכי מחקר בתחומי גורמים אנושיים

מחקר רפואי, התנהגות נהיגה וניטור ביצועים, תשומת לב ותעשיית הרכב לתכנון והערכה של רכבים חדשים ומערכות סיוע מתקדמות לנהג. המונח "סימולטור נהיגה" משמש גם למשחקים ותוכנות. לפעמים נוסף גלגל הגה לתוספת למשחק מירוצים או סימולטור נהיגה כדי לשחק את המשחק במקום בקר, כולל הדוושות, כדי להפוך אותו למציאות.

המונח סימולטור נהיגה משמש לכל מכונה או תוכנה שנועדה למדוד את התנהגות המכונית והנהג בסביבה מדומה

תוכנת סימולטור נהיגה יכולה להעריך האם נהג בודק מראות, מביט שמאלה כאשר הוא מתקרב לצומת, בודק את הכתף או מחליף נתיב. בנוסף לאימון סימולטור נהיגה, פיתחנו תוכנת הדמיית מחקר לניסויים של גורמים התנהגותיים ואנושיים וכן יישומים להערכת נהג ובדיקות כושר נהיגה.

סימולטור הנהיגה הלאומי המתקדם מסוגל לשחק נהג שעוקף רכב אחר בכביש דו-נתיבי מתחילת המעבר ועד לסוף בסיס התנועה העצום שלו (כולל אותות תנועה מלאים) בחזרה לשחקן.
למידע נוסף על סימולטור נהיגה להשכרה מומלץ לבקר באתר idans.co.il

סקירת מחקרים הראתה שהתנהגות נהיגה בסימולטורים של נהיגה הינה יחסית יחסית

אך אינה משכפלת את התוקף המוחלט של התנהגות הנהיגה בתנועת כבישים. לדוגמה, מחקר סימולציה נהיגה חשוב של סנודן (1998) הראה כי ניתן לשנות את תפיסת המהירות בערפל, אך מידע מועט על ערפל מדומה. בעוד שרוב המאמרים בנושא מחקרי סימולטור נהיגה מדווחים על ערפל

בחלק מהמאמרים

חוסר המידע מתמתן על ידי נתונים המראים את המראה החזותי של סימולציות נהיגה בלילה מה שמחזק את התחושה שלניסויים יש שליטה מועטה על בעיות תאורה. בסופו של דבר, מאמר זה מדווח על הניסיון שלנו בפיתוח סימולטור נהיגה משתלם ומקיף הבוחן את השימוש ביכולות מוטוריות ואת ההשפעה על ביצועי הנהג והתנהגותו. על מנת לבחון את האפשרויות של הדמיית נהיגה בעזרת עיצוב והערכה של ממשק משתמש , אנו חוקרים בקצרה מחקרים אנושיים המשלבים חומרה של סימולטור

חדשנית מרכזית של משחקי המירוצים של 

היכולת לחבר גרפיקה תואמת AR לסצנת הנהיגה הקרובה ביותר מבוססת היטב והשימוש בסימולטורי נהיגה שנועדו יש ללמוד את ההשפעות של גרפיקת AR על הביצועים והתנהגות הנהג, כמו למשל המצגת שלנו כאן. בפירוט אנו מתארים את הניסיון שלנו בפיתוח תוכנה וחומרה של הסימולטור, כמו גם מחקרי משתמשים הבוחנים קילומטראז ', תשומת לב חזותית והעדפות באמצעות שני ממשקי ניווט AR.

נהגים יכולים לחוות בסימולטור את קבוצת המכונית הקרובה של אסטון מרטין וצוות רד בול F1 של אסטון מרטין ובשנה שעברה בוטלו כמה תאונות שעלולות לעלות תיקון בעולם האמיתי בעזרת שימוש זהיר בכפתור איפוס.

אנו ייחודיים במאמצינו להאיץ חדשנות לאורך כל תהליך פיתוח המוצר. החברה ייחודית במאמציה להאיץ חדשנות בתהליך פיתוח המוצר.

 

להישאר על המסלול ולהימנע ממכשולים לא אמור להיות הדאגה היחידה שלך

מצבים מאתגרים הם מטרה לפיתוח כישורים, הגברת המודעות המצבית של החניכים וחשיבה ביקורתית. אנו לא מפרסמים לוחות זמנים או קודים באופן קבוע, אך אנו נדאג שדף זה יישאר מעודכן.