מאיירת לספרים

ברוך הבא לחלק השני של סדרה בת שלושה חלקים הבוחנת את השיקולים שעליהם יוצרים פרסום עצמי צריכים לשקול בעת שכירת מאייר הספרים שלהם. אנו עוסקים כיצד להעסיק אמן, היכן למצוא מאיירים איכותיים ובמחיר סביר, מה לעשות אם הקשר לא עובד ועוד. אם אתם מחפשים מאייר של ספרי ילדים, נסביר את היסודות של העסקת מאייר, כגון עלות שירותי האמן, היתרונות והחסרונות של אמנים מסוגים שונים העובדים עם ילדים, כישוריהם ויכולותיהם, וכמה טיפים וטריקים לשכור אמנים ולמצוא מאיירים איכותיים ובמחיר סביר.

הצטרף לאגודה האמריקאית של מאיירי ספרים (SCBWI) למידע כיצד להפוך למאייר ולהבין את הענף. התחלה טובה היא אתר SCbWI עם מידע על סוגי המאיירים השונים, כישוריהם ויכולותיהם ועוד ועוד.

אם תזמין מאייר לספרי ילדים, תראה בתוצאות עשרות מאיירים מקצועיים. שמור תמונה של המאייר של הספר באתר האינטרנט או בתיק העבודות האישי שלך, כך שתוכל להתחיל לחפש אמן.

אם אתה רוצה את ספר התמונות שלך, מאיירי ספרי תמונות יציגו מאיירים עם דוגמאות. אם אתם מחפשים מאייר המתמחה בספרי ילדים, נסו מומחה שעובד כבר על ספרי ילדים.
לעוד מידע בנושא של איור ספרים ומאיירת לספרים יש לבדוק ב- animation.org.il

אתה לא צריך לכתוב כרטיס של ולנטיין

אבל אם אתה מייצר גרפיקה מושכת מבחינה ויזואלית לספר שלך, כולל כריכת הספר ואריזתו, זה יכול לקרות. אם הרכבת את כריכת הספר או אריזתו עם תמונת כריכה, שבמקרה זה לרוב מסופק על ידי מאייר, זה יעבוד טוב עבורך. מאיירים ככל הנראה יהפכו את הספרים שלכם לעקבים חזותית, מה שאומר שהם מציגים סגנון אחיד לעבודתם.

אם אתה רוצה כריכה מאוירת לספר שנכנס לז'אנר מסוים

כמו מותחן או רומנטיקה, חפש מאיירי ספרים שעבדו בז'אנר זה. אם אתם מחפשים ספרים עם Illustrator, בדקו מה אתם אוהבים בהם ומתי אתם זקוקים למאייר לספרי ילדים. אתה יכול גם לגלות מה היו לסופרים אחרים עם מאיירים כדי להתכונן טוב יותר לעבודה עם אמנים אלה.

לדוגמא

אין להעסיק קריקטוריסט שיעשה ציור שמן לכריכת ספר, או לשכור מאייר ספרי ילדים כדי לצייר ציורים טכניים. אם אתה אוהב את מה שקראת לעיל וברצונך להזמין מאייר של ספרי ילדים אך אין לך תקציב לאיורים, הנה השלב הבא. הנה מה שהזמין אנדרס לכריכת ספרו, סיפור קצר מאת סופר מבוגר צעיר. אז אם אתם אוהבים את מה שעשיתי ואתם מחפשים מאיירי ספרי ילדים אמינים ומשתלמים, אנא צרו קשר ותנו לסיפור שלכם להתעורר לחיים!
למידע מורחב על מאיירת לספרים נא לבדוק ב- fillva.com

תזדקק לאיורים מקצועיים של ספרי ילדים, אך האם אתה מתכנן לפרסם ספר תמונות בכספך או לשלם עבור ספרים מודפסים ממו"ל כמו אמזון, בארנס אנד נובל או אמזון קינדל?

אינך יכול לצפות להוציא 500 דולר על מאייר ספרים אם אינך יודע היכן לחפש ואיך למצוא מאיירים טובים

אם אתה רק מתחיל ופרסמת אפס או כמה ספרים, מאייר יהיה פחות יקר. ככל הנראה תזדקק למספר חודשים להמחשת הספר שלך ותצטרך לאכול ולהאכיל את עצמך בזמן שאתה עושה את העבודה. אם אתה צובר ניסיון בהוספת התיק שלך, תוכל לגבות שיעור נמוך יותר ברגע שאתה הולך לעבודה, ולגבות ריבית גבוהה יותר לאחר שתמצא עבודה.
עבור פרטים נוספים בנושא של מנשה בטיטו נא לבקר ב- menashe.org.il

אם אתה מנסה להבין כיצד למצוא מאייר ספרי ילדים, תמצא את רשימת המאיירים הזו שיכולה להדגיש את הספר שלך במדפי חיפוש קינדל ובחנויות הספרים. מאייר לספרים ומאיירים שיכולים להציג את ספריהם בחיפושי קינדל ובמדפי ספרים.

המשמעות

היא שאתה כפרסם עצמי צריך לשלם למאייר עבור עבודתך. אם המחבר פורסם פעם או יותר, המו"ל הוא זה שאוסף את הספר. המחבר יכול לבחור בעבודת מאייר אם עבד עם אדם זה בעבר. למו"ל יש הסכם עם המחבר להרכיב את הספר המאויר, והמוציא לאור שקונה את כתב היד בוחר בסופו של דבר את המאייר. מפרסמים לעתים קרובות בוחרים מחברים לעבודתם מכיוון שעבדו עם אדם זה בעבר. לאחר שתגדיר את התקציב ותדע מה נדרש לגימור הספר שלך, תוכל להגדיר חיפוש עבור המאייר המתאים המתאים לכתב היד שלך. אתה מחפש ספרים ומאיירים שיש להם את הסגנון והמראה שאתה רוצה בספרים שלך, ובמחיר שהוא בתקציב שלך.

מאייר שיוכל להכין את הספר שלך להדפסה ולעזור לך בכל התוספות שאתה צריך. אני ממליץ בחום ליצור מאיירים פוטנציאליים כדי לוודא שהם מתאימים לך היטב לפני שתעסיק אותם.